UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wigilia to 24 grudzień!!! Jak tacy dobrzy niech zrobią to chociażby rano w dzień w którym jest a nie tydzień wcześniej. A tak nawiasem biskup niewie kiedy jest wigilia?

Aaab

Anuluj