UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby dzielić się opłatkiem z takim zakłamanym i nieszczerym gospodarzem Wróblewskim, nic nie robiącym dla mieszkańców obłudnikiem


Anuluj