Wybrany wątek opinii
Westbam był w Elblągu ? Stoi obok presidente z prawej a nikt nic nie mówił, że będzie grał w EL.
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
@Whisky_dżin - taa, a Mikołaj byl swiety i był kobietą w dwoch osobach
Do moderacji
Odpowiedz
1
1