UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
uważam, że Pan prezydent ma rację, bądźmy dla sibie życzliwi, wpłacajmy pieniądze na konto wyborcze Pana prezydenta, dobro wraca potrzykroć, zlotówka wpłacono wróci jak 3 zł albo i jeszcze więcej
Wpłatomat
uważam, że Pan prezydent ma rację, bądźmy dla sibie życzliwi, wpłacajmy pieniądze na konto wyborcze Pana prezydenta, dobro wraca potrzykroć, zlotówka wpłacono wróci jak 3 zł albo i jeszcze więcej
Wpłatomat