Wybrany wątek opinii

uważam, że Pan prezydent ma rację, bądźmy dla sibie życzliwi, wpłacajmy pieniądze na konto wyborcze Pana prezydenta, dobro wraca potrzykroć, zlotówka wpłacono wróci jak 3 zł albo i jeszcze więcej
Wpłatomat (2019.12.15)
Glupol z Ciebie Hahaha
Anty komuch (2019.12.15)
Powrót do komentarzy