Wybrany wątek opinii
uważam, że Pan prezydent ma rację, bądźmy dla sibie życzliwi, wpłacajmy pieniądze na konto wyborcze Pana prezydenta, dobro wraca potrzykroć, zlotówka wpłacono wróci jak 3 zł albo i jeszcze więcej
Do moderacji
Odpowiedz
15
5
Glupol z Ciebie Hahaha
Do moderacji
Odpowiedz
2
4