UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panie Wróblewski odpuść Nie chce twoich dobroci na święta dam radę bez Cb Złap się za jaj.ka Nie sprzedawaj zdroju zrób bażantarnie zrób porządek w spółkach elbląskich itp itd

Anty wrobe

Anuluj