UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Fakt ostatnio bylismy poza polska juz w samolocie dostalam walizka w glowe przystojny Pan z gory doslownie pociagnal swoja ogromna walize nie patrzac czy kogos trafi . Wszyscy doslownie wpadli jak dzikusy to my Polacy i tak jestesmy postrzegani niestety Nie jestesmy wcale uprzejmi szkoda. Moze cos zmbienmy w sobie mowie o panach w szczegolnosci badzcie kulturalni.
Turystka