A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Religia została wymyślona by kontrolować. Nie rób tego nie rób tamtego a w szczególności nie myśl za dużo. Przez takich ludzi żyjących jeszcze z średniowieczną mentalnością w Polsce jest taki burdel zamiast szanować drugiego człowieka lepiej wielbić jakiegoś bożka
Łeeee. .jak habaz nie dają za darmo, to dobrze, ze nie byłem :)
Nooooo. A w Nowym Yorku jeszcze lepsze.