Wybrany wątek opinii

Jest sens isc? jest takie jedzonko jak na swięcei chleba czy same habazie sprzedają ?
(2019.12.15)
chlopie pytasz czy jest sens ? karuzela jest za darmo czaisz to, jedyne juz tylko co moze nas spotkac lepszego to promocja Xiaomi
(2019.12.15)
Łeeee. .jak habaz nie dają za darmo, to dobrze, ze nie byłem :)
(2019.12.16)
Powrót do komentarzy