Wybrany wątek opinii
Jest sens isc? jest takie jedzonko jak na swięcei chleba czy same habazie sprzedają ?
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
chlopie pytasz czy jest sens ? karuzela jest za darmo czaisz to, jedyne juz tylko co moze nas spotkac lepszego to promocja Xiaomi
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Łeeee. .jak habaz nie dają za darmo, to dobrze, ze nie byłem :)
Do moderacji
Odpowiedz
0
0