Wybrany wątek opinii
A co mi zrobisz, jak nie przestanę? Popłaczesz się mamusi na kolankach, jak wy wszyscy "sataniści" - pryszczate, wychudzone dzieciaczki z tłustymi włosami, okularkami typu "denka od butelek" i wyśmiewane przez kolegów? O swoje nieudacznictwo oskarżasz zapewne Boga, a może się okazać, że to akurat Bóg jest twoim jedynym prawdziwym przyjacielem.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Bóg nie istnieje to fikcja jak władca pierścieni wiedzmin Mikołaj alecyego nie zrozumiesz bo jesteś zasciankowym ograniczonym dzbanek więc nie ma czego obwiniać. Kurtyna Karolu pezyklei sobie na czoło rybkę bo swirujesz
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Religia została wymyślona by kontrolować. Nie rób tego nie rób tamtego a w szczególności nie myśl za dużo. Przez takich ludzi żyjących jeszcze z średniowieczną mentalnością w Polsce jest taki burdel zamiast szanować drugiego człowieka lepiej wielbić jakiegoś bożka
Do moderacji
Odpowiedz
1
0