UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Fakt ostatnio bylismy poza polska juz w samolocie dostalam walizka w glowe przystojny Pan z gory doslownie pociagnal swoja ogromna walize nie patrzac czy kogos trafi . Wszyscy doslownie wpadli jak dzikusy to my Polacy i tak jestesmy postrzegani niestety Nie jestesmy wcale uprzejmi szkoda. Moze cos zmbienmy w sobie mowie o panach w szczegolnosci badzcie kulturalni.

Turystka