Wybrany wątek opinii
Banaś może i ze strachu wyje.Ale wasz Gawłowski jest juź po wyciu i znajdzie się niebawem w kiciu.
Do moderacji
Odpowiedz
14
8
Chyba Twój Gawłowski,trzy lata mu grozicie i zostało tylko wycie!
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
A może raczy powiedzieć Pan kiedy ? - Ponieważ jak dotychczas to do tego /kicia/ zagruzowali samych przeciwników partyjnych Pana Gawłowskiego. By nie być gołosłownym można rzec o M. Chrzanowskim /PiS/, B. Misiewiczu /PiS/ oraz o Wielkim Pupilku - Dużym Agencie Tomaszu - Ministra Kamińskiego - T. Kaczmarku /PiS/, który jak nie zgromadzi odpowiedniej kaucji - a ma 5 postawionych prokuratorskich zarzutów - również na długi czas wyląduje w należnym mu ZK-odosobnieniu.
Do moderacji
Odpowiedz
5
3