UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wszyscy zieloni, "ekolodzy" za pieniądze, proszę przykuwać się do drzew Amazonii, Madagaskaru,Borneo ale dla was to jest za droga impreza,tam wykopaliby was w kosmos,zrobiono kanał Sueski, Panamski, Augustowski...malkontentów przetrawimy, wyplujemy i niech nareszcie będzie ten PRZEKOP
asio as