UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Typowe zachowanie niektórych kierowców, wczoraj na Zawadzie też na przejściu o mały włos kierowca by potrącił moja córkę, zdążyła się cofnąć. Karać takich srogo!!!!


Anuluj