UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Typowe zachowanie niektórych kierowców, wczoraj na Zawadzie też na przejściu o mały włos kierowca by potrącił moja córkę, zdążyła się cofnąć. Karać takich srogo!!!!
Typowe zachowanie niektórych kierowców, wczoraj na Zawadzie też na przejściu o mały włos kierowca by potrącił moja córkę, zdążyła się cofnąć. Karać takich srogo!!!!