Kozaki anonimowo to ja mam 600 koni a oficjalnie 160. Przedstaw sie. Z powazaniem K. Lasocki.Gosc
Kozaki anonimowo to ja mam 600 koni a oficjalnie 160. Przedstaw sie. Z powazaniem K. Lasocki.