71
28.11.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
I miałam rację. Spółka nie ma majątku, odsprzedała urządzenia osobie prywatnej, miasto chce odkupić (za ile? Ten kto odkupił ten złom od spółki to chce przecież zarobić) złom nie nadający się do użytku by usatysfakcjonować 3700 popaprancow. Gospodarze, włodarze miasta Elbląga. Trzeba mieć zdrowe nerwy by się temu przysłuchiwać. Jesteście złodziejami, okradacie społeczeństwo. Przecież wy nie macie pieniędzy, to z naszych podatków dobrze żyjecie a działacie przeciwko nam. Puty dzban ...
Szukajcie prawdy (2019.11.28)

info

0  
  0
Kurde, to ta osoba fizyczna może zabrać parking, ciągi piesze i zbiornik retencyjny? Gościu ci ty chrzanisz!
Ha,ha (2019.11.28)

info

1  
  0
Panie Nowak. Kręcisz pan i motasz. Nie jest ważne to o czym teraz na radzie zapewniasz. Jest ważne co jest napisane!!!! Dobrze się stało, że Pan Tołwiński wyłapał tę różnicę i ja upublicznił. Brawo Panie Bogdanie! Czy jedyny uczciwy i sprawiedliwy? Odezwijcie się Wy wszyscy wolni a nie wodzeni na sznurku
Szukajcie prawdy (2019.11.28)

info

0  
  0
Panie Nowak. Powtórka z rozrywki. Żygac się chce jak pana słucham
Szukajcie prawdy (2019.11.28)

info

0  
  0
Panie Nowak to co chce miasto odkupić i ważne za ile od tej prywatnej osoby? Bo z tego co mówi Pan Robert Turlej to urządzenia są i miasto powinno dostać, starać się o odszkodowanie za bezprawne użytkowanie terenu. To czyje w końcu są: parking, góra i wszystko o czym mowa. Ci wszyscy co głosu w obronie naszych pieniędzy głosu nie zabierają też pewnie nie rozumieją. No i tak trwonione są podatki ludności
Szukajcie prawdy (2019.11.28)

info

0  
  0
Co chcesz gościu (Nowak) odkupic? Złom? Komu dajesz czas dobry wujku? Właściciel (ktokolwiek nim jest) zabierze złom, a ty dajesz mu czas bo jak będziesz chciał ten złom odkupić (a on łaskawie się zgodzi teraz za cenę 2 mln. zł) to byś musiał to g...o od nowa instalować. To co mówisz kupy się nie trzyma. Nie pogrążaj się chłopie
Szukajcie prawdy (2019.11.28)

info

0  
  0
To w końcu spółka czy osoba prywatna która odkupiła ten złom. Nowak bujać to was a nie nas. Albo jesteś pijany i nie wiesz co mówisz albo jesteś zwyczajną, sprzedajną ś....ią
Szukajcie prawdy (2019.11.28)

info

0  
  0
To za ci w końcu ten milion trzysta tysięcy złotych. Za płyty na parkingu i złom z wyciągu. Uważaj Nowak. Za mocno i za szybko podgrzewasz wodę w rondelku i żaba zorientuje się i wyskoczy.
Szukajcie prawdy (2019.11.28)

info

0  
  0
Pani Halina sałata złożyła konstruktywny wniosek. Zakończyć dyskusję. Wniosek przyjęty. Łapka w górę. Brawo pani Halino. Przyjrzę się czy jakieś inne konstruktywne wniosku pani złoży? Czy jest tam dyżurną od takich tylko wniosków
Szukajcie prawdy (2019.11.29)

info

0  
  0
Pani Halina sałata złożyła konstruktywny wniosek. Zakończyć dyskusję. Wniosek przyjęty. Łapka w górę. Brawo pani Halino. Przyjrzę się czy jakieś inne konstruktywne wniosku pani złoży? Czy jest tam dyżurną od takich tylko wniosków
Szukajcie prawdy (2019.11.29)

info

0  
  0