UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Co chcesz gościu (Nowak) odkupic? Złom? Komu dajesz czas dobry wujku? Właściciel (ktokolwiek nim jest) zabierze złom, a ty dajesz mu czas bo jak będziesz chciał ten złom odkupić (a on łaskawie się zgodzi teraz za cenę 2 mln. zł) to byś musiał to g...o od nowa instalować. To co mówisz kupy się nie trzyma. Nie pogrążaj się chłopie
Szukajcie prawdy