UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To w końcu spółka czy osoba prywatna która odkupiła ten złom. Nowak bujać to was a nie nas. Albo jesteś pijany i nie wiesz co mówisz albo jesteś zwyczajną, sprzedajną ś....ią
Szukajcie prawdy
To w końcu spółka czy osoba prywatna która odkupiła ten złom. Nowak bujać to was a nie nas. Albo jesteś pijany i nie wiesz co mówisz albo jesteś zwyczajną, sprzedajną ś....ią
Szukajcie prawdy