71
28.11.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Panie Bogdanie. Oby wsparli Pana inni. Oby dotarło do wielu, że trzeba muc spojrzeć sobie w oczy. Strach (o, o, o, ) nie jest usprawiedliwieniem. Życie jest zbiorem doświadczeń, zapisze się na karcie historii. Oby nie trzeba było ukrywać, zakłamywać jak wstydliwe działania gen. Andersa. Niech staną w prawdzie ze swoim sumieniem. Kraj jest bogaty gdy naród jest bogaty. A nie PKB morawieckiego.
Szukajcie prawdy (2019.11.28)

info

0  
  0
Pani Ireno Sokołowska, żaden tytuł , stanowisko, funkcja, mundur nie daje ekstra praw. Może pani tej pani doktor oddać swoje prawo do myslenia. Kto chce niech odda swoje prawa. Ale ta niby doktor czegoś nie może nikomu nakazać by głosował - nie myślał. Głupoty pani gada. Pamiętam, że Beata Szydło do nowo mianowanych wojewodów mówiła; jesteście by słuchać i służyć. A radni - bezradni co? Nie mają słychać i służyć? Mają bez myślenia głosować? Jak pani w lustrze spojrzy sobie w oczy!!! Trochę samokrytyki droga pani.
Szukajcie prawdy (2019.11.28)

info

0  
  0
Ma pani prawo do w-l-a-s-n-e-j i tylko własnej. Ale jako radna ma pani obowiązek słuchać wyborców i służyć . Jeśli pani słuchanie i służenie nie odpowiada to. Nikt pani nie każe być radną. Pakować się w karton i ....
Szukajcie prawdy (2019.11.28)

info

0  
  0
Ej Ty zmęczona. Jeśli trzeba to trzydzieści trzy godziny. Nie musisz tam być. Ludzkie losy się ważą. (Przeżyłam to). Siedzisz, stołka pilnujesz a ludzi za nic masz.
Szukajcie prawdy (2019.11.28)

info

0  
  0
Brawo Panie Marku!!!!
Szukajcie prawdy (2019.11.28)

info

0  
  0
Jeszcze nie wiadomo nic o zwiększeniu, rozszerzeniu zakresów obowiązków ale już dziś głosujemy. Ci będzie dalej ??? Kto to wie.
Szukajcie prawdy (2019.11.28)

info

0  
  0
Mamy łamanie prawa?
Szukajcie prawdy (2019.11.28)

info

0  
  0
Coraz cieplej, brak basenu otwartego, brak plaż nad - zalewowych, brak kolei nadzalewowej (niestety już ją dożynaja) dla wypoczynku większości, nawet tej starszej grupy czy rodziców z dziećmi. A radni (3700 podpisów pod petycją) głosują czy wyciąg narciarski dla tej grupki zrobić. A bez petycji, wyjścia z rządaniem na ulice nie da się nic zrobić dla pozostałej, większej i jakże wiekowo różnej części elblążan. Ten wyciąg już śmierdzi na odległość. Radni obudźcie swoje szare komórki! Emeryci wychodzą już tylko do sklepu i śmieci wyrzucić. Wszystko za drogie. Na basenie pod chmurką było by miło. Też będziecie staży, niektórym dużo nie brakuje
Szukajcie prawdy (2019.11.28)

info

1  
  0
Jak chcą sportów zimowych to do Zakopanego. Jestem przeciwna zaspokajaniu zachcianki tej grupki (3700 podpisów)
Szukajcie prawdy (2019.11.28)

info

0  
  0
Co Ty chrzanisz!!!. U nas jest woda, rzeki,zalew, morze. Góry, spójrz na mapę, są na południu Polski! Wszystko można zrobić tylko jakim kosztem. My nie mamy basenu pod gołym niebem, nie mamy strzeżonych plaż a Ty pieprzysz o stoku zimowym bo jakimś bałwanom zjazdy na nartach się marzą. A może jednak trzeba komuś ten 1.300.000 zł zapłacić za ten złom. Czy ja mam omamy słuchowe? Chyba już wcześniej o tych sportach zimowych słyszałam. A społeczeństwo się wydoi.
Szukajcie prawdy (2019.11.28)

info

0  
  0