UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

I miałam rację. Spółka nie ma majątku, odsprzedała urządzenia osobie prywatnej, miasto chce odkupić (za ile? Ten kto odkupił ten złom od spółki to chce przecież zarobić) złom nie nadający się do użytku by usatysfakcjonować 3700 popaprancow. Gospodarze, włodarze miasta Elbląga. Trzeba mieć zdrowe nerwy by się temu przysłuchiwać. Jesteście złodziejami, okradacie społeczeństwo. Przecież wy nie macie pieniędzy, to z naszych podatków dobrze żyjecie a działacie przeciwko nam. Puty dzban ...

Szukajcie prawdy