UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Panie Nowak to co chce miasto odkupić i ważne za ile od tej prywatnej osoby? Bo z tego co mówi Pan Robert Turlej to urządzenia są i miasto powinno dostać, starać się o odszkodowanie za bezprawne użytkowanie terenu. To czyje w końcu są: parking, góra i wszystko o czym mowa. Ci wszyscy co głosu w obronie naszych pieniędzy głosu nie zabierają też pewnie nie rozumieją. No i tak trwonione są podatki ludności
Szukajcie prawdy