UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pan morawiecki to nawet wie, że dzień niepodległości obchodzimy 11 września. Ani on historyk, ani bankowiec a powiedzieć, że zatrudnienie w budżetówce za wysokie to wg. mojej opinii policji jest za dużo

0000079312