UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
O ile sobie dobrze przypominam to niesiołowski powiedział. Obiecywaliśmy wszystkim zatrudnienie ale nie obiecywaliśmy godnych zarobków. To pan, panie właśnie powiedział; gwarantujemy, że pracy nikt nie straci... . Jeżeli to nie niesiołowski to przepraszam ale chyba niesiołowski
0000079312