UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Proszę wyjaśnić bo nie kumam. księgowa obsługująca pełny etat w np.szkole, teraz będzie miała 2 - 3 szkoły po pół , ćwierć etatu by złożyło się na 1 cały etat. Dobrze rozumiem? Ale pracy nie straci (powiedział pan prezydent) chyba, że warunków nie przyjmie. Brawo. Na pewno pewna grupa mieszkańców Elbląga za sprawą grupy jeszcze sprawującej" władzę" i piesków swoich będzie przeszczęśliwa
Szukajcie prawdy