UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Patrząc na komentarze to zawistne i wredne elblongi w akcji cieszą się z czyjegoś nieszczęścia. Najgorsi ludzie w Polsce.
Gość 45
Patrząc na komentarze to zawistne i wredne elblongi w akcji cieszą się z czyjegoś nieszczęścia. Najgorsi ludzie w Polsce.
Gość 45