UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Patrząc na komentarze to zawistne i wredne elblongi w akcji cieszą się z czyjegoś nieszczęścia. Najgorsi ludzie w Polsce.

Gość 45

Anuluj