UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To piorun, widziałam go gdy wracałam z dyskoteki. Byłam trochę podpita ale pamiętam ten huk. Aż padłam na chodnik. P. S Złamałam sobie obcas Pozdrawiam Grażynka 40%

Grażynka 40%

Anuluj