UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To piorun, widziałam go gdy wracałam z dyskoteki. Byłam trochę podpita ale pamiętam ten huk. Aż padłam na chodnik. P. S Złamałam sobie obcas Pozdrawiam Grażynka 40%
Grażynka 40%
To piorun, widziałam go gdy wracałam z dyskoteki. Byłam trochę podpita ale pamiętam ten huk. Aż padłam na chodnik. P. S Złamałam sobie obcas Pozdrawiam Grażynka 40%
Grażynka 40%