UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie doszlo do pożaru, tylko do umyslnego podpalenia. Chcielibysmy jak najszybciej zobaczyć twarzyczkę podpalacza, a na pewno wlaściciele tych aut. ponieważ temat jest pokazywany juz na Polsat i TVN 24 ciężko chyba bedzie policji umorzyć sledztwo bez wykrycia sprawcy