A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Mandaty,to powinni wlepiac tym co zanim rusza na zielonym,to zolte sie zapala.O pladze bezmozgich pseudo-instruktorow L,ktorzy wyjezdzaja na miasto z sierotami ktorzy ruszac nie potrafia nie wspomne.
Och.- mialo byc pohybel
Wymandrzac, a nie wymadrzac- " a nie mowilam Ci ,ze bedzie sie wymandrzac" z tekstow P.
Baltroczyka
"Sekundowe" zielone to chyba spory wydatek, jednak widziałem i to już wiele lat temu pewne rozwiązanie tego problemu w Austrii. Mianowicie tam zielone światło przed zmianą na pomarańcz zaczynało migać. Zielone świeci jadę wyluzowany, miga zdejmuję nogę z gazu bo i tak nie zdążę. Proste i myślę, że łatwe w realizacji bo nie wymaga zmian sygnalizacji a jedynie małą modyfikację układu sterowania.
Takie miasto takie felietony taka prawda..
Zawsze można iść pieszo jak komuś nie podoba się komunikacja miejska. Osobiście nie korzystam ale widzę, że ludzie w Elblągu za dwa złote chcieliby jeździć luksusowymi autobusami/tramwajami z klimatyzacją, telewizorem i toaleta.
W Szczecinie lub we Wrocławiu na każdym skrzyżowaniu ale w elblongu nie :)