UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zawsze można iść pieszo jak komuś nie podoba się komunikacja miejska. Osobiście nie korzystam ale widzę, że ludzie w Elblągu za dwa złote chcieliby jeździć luksusowymi autobusami/tramwajami z klimatyzacją, telewizorem i toaleta.

Bb

Anuluj