Wybrany wątek opinii
Marzenia ,doczekacie sie sekundowego odliczani jak zmieni się prezydent . W tym mieście wszystko nie tak ,miasto cofa się. Przyklad tzw nowe tramwaje krotkie bez klimatyzacji. Czyli dziadostwo.
Do moderacji
Odpowiedz
21
9
Zawsze można iść pieszo jak komuś nie podoba się komunikacja miejska. Osobiście nie korzystam ale widzę, że ludzie w Elblągu za dwa złote chcieliby jeździć luksusowymi autobusami/tramwajami z klimatyzacją, telewizorem i toaleta.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1