37
20.11.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
24.11.2019. Muszla Koncertowa w Bazantarni. Godz.12.00 Bieg charytatywny dla Szymonka. Wydarzenia proszę tez szukac na Facebook. "Pobiegnijmy dla Szymonka" Dziękuję :)
Lubię Pomagać :) (2019.11.20)

info

6  
  2
@mieszkaniec elbląga ty masz takie pojęcie o ulicznej sygnalizacji w Elblągu, o automatyce i algorytmach jak ja o ciemnej stronie księżyca.
hamulcowy (2019.11.20)

info

3  
  0
W Toruniu były sekundomierze i już powoli znikają. Nic nie zmieniły a koszt spory
Mamarek (2019.11.20)

info

4  
  2
Państwa socjalistycznego też nie było, to był kapitalizm państwowy z wyzyskiem klasy" panującej" robotników. Posiadaczami byli kolesie z PZPR, a może z KPZR.
A guzik prawda z bezpieczeństwem sekundomierzy bo w takich miejscach często gęsto bezpieczeństwo się zmniejsza. Gdy zostają ostatnie sekundy zielonego dla kierowców to przyśpieszają.
Tadekk (2019.11.20)
O Q. .. .a mamy nowego Marksa w Elblągu !!! Tego nawet Jarosław by nie wymyślił. Piszącego chyba też "zmajstrował" jakiś sekretarz, w ramach czynu partyjnego. ..
W tekście (tłumaczenie wzoru) jest opróżnienie zamiast opóźnienie. WSTYD.
Faktyczne. Zdarza się przy słowach z polskimi znakami. .. ale szybka jazda na skrzyżowaniu, też może skończyć się wypróżnieniem w portki, albo kieszeni. .. @Ad vocem
@Tadekk - To wtedy nie ma tłumaczenia.
Ja w pracy tez mialem podobnego giganta, co kradl ,pil i mowil -" na pochybel komunie"takich oslabiaczy systemu bylo mnostwo,a ta pani co dawala wam od tylu, robila to z czystej przyjemnosci czy tez was kasowala ,a co z mezem, czy tez musial czekac w kolejce? .Krotki felieton, a tyle niejasnosci.
Ciekawski. (2019.11.20)