UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mandaty,to powinni wlepiac tym co zanim rusza na zielonym,to zolte sie zapala.O pladze bezmozgich pseudo-instruktorow L,ktorzy wyjezdzaja na miasto z sierotami ktorzy ruszac nie potrafia nie wspomne.

Nooo

Anuluj