UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zawsze można iść pieszo jak komuś nie podoba się komunikacja miejska. Osobiście nie korzystam ale widzę, że ludzie w Elblągu za dwa złote chcieliby jeździć luksusowymi autobusami/tramwajami z klimatyzacją, telewizorem i toaleta.

Bb