Wybrany wątek opinii
Państwa socjalistycznego też nie było, to był kapitalizm państwowy z wyzyskiem klasy" panującej" robotników. Posiadaczami byli kolesie z PZPR, a może z KPZR.
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
O Q. .. .a mamy nowego Marksa w Elblągu !!! Tego nawet Jarosław by nie wymyślił. Piszącego chyba też "zmajstrował" jakiś sekretarz, w ramach czynu partyjnego. ..
Do moderacji
Odpowiedz
2
0