UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

O Q. .. .a mamy nowego Marksa w Elblągu !!! Tego nawet Jarosław by nie wymyślił. Piszącego chyba też "zmajstrował" jakiś sekretarz, w ramach czynu partyjnego. ..


Anuluj