UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@mieszkaniec elbląga ty masz takie pojęcie o ulicznej sygnalizacji w Elblągu, o automatyce i algorytmach jak ja o ciemnej stronie księżyca.

hamulcowy

Anuluj