UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@mieszkaniec elbląga ty masz takie pojęcie o ulicznej sygnalizacji w Elblągu, o automatyce i algorytmach jak ja o ciemnej stronie księżyca.
hamulcowy
@mieszkaniec elbląga ty masz takie pojęcie o ulicznej sygnalizacji w Elblągu, o automatyce i algorytmach jak ja o ciemnej stronie księżyca.
hamulcowy