UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Państwa socjalistycznego też nie było, to był kapitalizm państwowy z wyzyskiem klasy" panującej" robotników. Posiadaczami byli kolesie z PZPR, a może z KPZR.


Anuluj