UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Państwa socjalistycznego też nie było, to był kapitalizm państwowy z wyzyskiem klasy" panującej" robotników. Posiadaczami byli kolesie z PZPR, a może z KPZR.
Państwa socjalistycznego też nie było, to był kapitalizm państwowy z wyzyskiem klasy" panującej" robotników. Posiadaczami byli kolesie z PZPR, a może z KPZR.