UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No cóż, niesmak po tej niby uczcie. To zwykły koncert jak każdy inny w ciągu roku i na dni Elbląga. Nie mają pojęcia organizatorzy o tematyce dla Niepodległej. Rozumiem, że Elbląg zmuszony bo wzięty w niewolę w 1945 i to wszystko pro forma. Zamydlic oczy młodzieży aby zmienić pojęcie patriotyzmu. Nawet Ostrołęka mniejsza od Elbląga urzadziła koncert dla Niepodległej z sercem dla mieszkańców.. A My jak lunatycy i klakierzy. poruszamy się śpiac i klaszczemy bo tak czoło widowni zadecydowało. Za trud pracy należy się artystom podzięka ale , moi drodzy, nie organizatorom co robią nam siano z mózgu. Przemyślcie, bo to poważny temat.

Czasowa 2019