UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
No cóż, niesmak po tej niby uczcie. To zwykły koncert jak każdy inny w ciągu roku i na dni Elbląga. Nie mają pojęcia organizatorzy o tematyce dla Niepodległej. Rozumiem, że Elbląg zmuszony bo wzięty w niewolę w 1945 i to wszystko pro forma. Zamydlic oczy młodzieży aby zmienić pojęcie patriotyzmu. Nawet Ostrołęka mniejsza od Elbląga urzadziła koncert dla Niepodległej z sercem dla mieszkańców.. A My jak lunatycy i klakierzy. poruszamy się śpiac i klaszczemy bo tak czoło widowni zadecydowało. Za trud pracy należy się artystom podzięka ale , moi drodzy, nie organizatorom co robią nam siano z mózgu. Przemyślcie, bo to poważny temat.
Czasowa 2019