UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Właśnie obchody takich świąt jak 11 Listopada powinny preferować imprezy bardziej na luzie, oparte na większej improwizacji. Zrozumiałe, że miesiąc ten nie sprzyja spontaniczności, zwłaszcza po 1 i 2 Listopada, ale ta pompatyczność i tromtadacja jest jakby ośmieszeniem bądź co bądź święta narodowego. Propagowanie go w oparciu o ilość flag narodowych czy o jej długość niesionej w różnych marszach w zasadzie obniża wartość obchodów. Te wszystkie tak poważne akcenty wręcz zniechęcają do masowego udziału ludzi. Stąd upowszechniać trzeba właśnie imprezy lekkie, łatwe i przyjemne bez tego wysokiego "C", bo już niejednokrotnie ta tonacja doprowadziła do upadku świętowania.

7 Listopada