UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No cóż, niesmak po tej niby uczcie. To zwykły koncert jak każdy inny w ciągu roku i na dni Elbląga. Nie mają pojęcia organizatorzy o tematyce dla Niepodległej. Rozumiem, że Elbląg zmuszony bo wzięty w niewolę w 1945 i to wszystko pro forma. Zamydlic oczy młodzieży aby zmienić pojęcie patriotyzmu. Nawet Ostrołęka mniejsza od Elbląga urzadziła koncert dla Niepodległej z sercem dla mieszkańców.. A My jak lunatycy i klakierzy. poruszamy się śpiac i klaszczemy bo tak czoło widowni zadecydowało. Za trud pracy należy się artystom podzięka ale , moi drodzy, nie organizatorom co robią nam siano z mózgu. Przemyślcie, bo to poważny temat.
Czasowa 2019