UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciężki odbiór to taki że słuchać się cantaty nie da, wiecznie śpiewają to samo, zero nowego materiału, lepiej się słuchało tego chóru tych dziewczynek.

zażenowany

Anuluj