UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciężki odbiór to taki że słuchać się cantaty nie da, wiecznie śpiewają to samo, zero nowego materiału, lepiej się słuchało tego chóru tych dziewczynek.
zażenowany
Ciężki odbiór to taki że słuchać się cantaty nie da, wiecznie śpiewają to samo, zero nowego materiału, lepiej się słuchało tego chóru tych dziewczynek.
zażenowany