UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Właśnie obchody takich świąt jak 11 Listopada powinny preferować imprezy bardziej na luzie, oparte na większej improwizacji. Zrozumiałe, że miesiąc ten nie sprzyja spontaniczności, zwłaszcza po 1 i 2 Listopada, ale ta pompatyczność i tromtadacja jest jakby ośmieszeniem bądź co bądź święta narodowego. Propagowanie go w oparciu o ilość flag narodowych czy o jej długość niesionej w różnych marszach w zasadzie obniża wartość obchodów. Te wszystkie tak poważne akcenty wręcz zniechęcają do masowego udziału ludzi. Stąd upowszechniać trzeba właśnie imprezy lekkie, łatwe i przyjemne bez tego wysokiego "C", bo już niejednokrotnie ta tonacja doprowadziła do upadku świętowania.
7 Listopada