UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W tym przypadku się mylisz kolego bo jak tym z Dąbia zapala się czerwone to dopiero tym z modrzewiny zapala się żółte a ci co jadą z Dąbia w Ogólną mają warunkową strzałka w prawo a w rzeczywistości czy ktoś to respektuje
Uczestnik