UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W tym przypadku się mylisz kolego bo jak tym z Dąbia zapala się czerwone to dopiero tym z modrzewiny zapala się żółte a ci co jadą z Dąbia w Ogólną mają warunkową strzałka w prawo a w rzeczywistości czy ktoś to respektuje

Uczestnik

Anuluj