UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W tym przypadku się mylisz kolego bo jak tym z Dąbia zapala się czerwone to dopiero tym z modrzewiny zapala się żółte a ci co jadą z Dąbia w Ogólną mają warunkową strzałka w prawo a w rzeczywistości czy ktoś to respektuje

Uczestnik