A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Niektórzy tak mają że są wiecznie niezadowoleni. Uroczystości nabierają innego kształtu i o to chodzi Niektóre wpisy są bardzo niegrzeczne.
z G\DANSKA POPIERA dulkiewicz
Jeśli kochacie Ojczyznę róbcie aby obywatelom żyło się lepiej,to do polityków przekaz.
Co ma Piłsudski wspólnego z Elbingiem, ośrodkiem przemysłowo-wojennym Prus Wschodnich i Niemiec hitlerowskich ?
Nawet nie słyszał o takim mieście. Niedouczeni przebierańcy, wyglądacie pokracznie. Żeby było prawdziwie "Piłsudski" powinien zdradzić żonę i związać się z P. Kosecką. ..
@Kasztanka
@Chip - "Piłsudski znany jest z tego, ze wpier. .. .. Ruskim tak, ze im walonki z nóg pospadały" potem z II Wojną wrócili i byli bardzo, baaardzo długo, wiec żadna chwała, brak myślenia przyszłościowego.
żeby to była grupa rekonstrukcyjna no to okej!!. Ale komuchy się poprzebierały stopnie sobie nadały, a zwłaszcza pani Kosecka stara komuchuwa z PO i robi za kasztankę będą ją dziadki ujezdzać????i jeszcze nadała sobie stopień porucznika!!!Syf malaria pornografia grzybki w occie, Związek Piłsudczyków to musieli by mieć po 120 lat co najmniej!!Wróblewski odbiła ci szajba !
Była radna Kosecka w mundurze. .. .Kobieto, odpuść, to, co Pani robi, jest tylko PRZYKRE. .. .
najgorsze jest to z w realnym zyciu w elblaskim ratuszu takze zasiadaja przebierancy. Czego dowodem jest basen w ruinie teren sprzedany pod hotel, amfiteatr w ruinie, zakaz wstepu na gore chrobrego oraz zakaz wstepu do bazantarni. zlikwidowana kolej nadzalewowa. zlikwidowane zaklady miesne elmet, zaklady mleczarskie i tramwaje zagrazajace zyciu pasazerow. to wszystko swiadczy o tym ze elblagiem zarzadza jakas klika amatorow bez kompetencji ktorzy dzialaja swiadomie lub z wlasnej glupoty na szkode tego miasta i jego mieszkancow. Piłsudski to po takich na konia wchodzil
@turban - Przepraszam ale wymienione zakłady same się zlikwidowały bez pomocy amatorów.
nie pisze się "tym kabareciarzą" tylko kabareciarzom. Twój nauczyciel polskiego powinien się spalić ze wstydu, że dał Ci skończyć podstawówkę. ..