Marszałek jest Elblągowi bliski
Dzis Elbląg podpisał porozumienie ze Związkiem Piłsudczyków RP (fot. Anna Dembińska)
Dziś (7 listopada) prezydent Elbląga Witold Wróblewski podpisał porozumienie o współpracy ze Związkiem Piłsudczyków Rzeczypospolitej Polskiej. W Ratuszu Staromiejskim otwarta została także wystawa poświęcona postaci marszałka. Zobacz fotoreportaż.