Wybrany wątek opinii

Nie wierzę, Kocborowo to chyba jedyny kierunek dla tych przebierańców,ile miasto Elbląg płaci tym kabareciarzą ????? A tak poważnie to żal mi tych biednych dzieci. Słupnik musi odejść.
(2019.11.07)
"Elbląg płaci tym kabareciarzą ?????" Natomiast Tobie powinno miasto kurs języka polskiego sponsorować. kabareciarzom się po naszemu pisze.
(2019.11.07)
skąd wiesz o czym pisze, skoro uważasz, że źle pisze
(2019.11.07)
święte słowa, radna wymyśliła sobie szopke z nudów
(2019.11.08)
nie pisze się "tym kabareciarzą" tylko kabareciarzom. Twój nauczyciel polskiego powinien się spalić ze wstydu, że dał Ci skończyć podstawówkę. ..
(2019.11.09)
Powrót do komentarzy