Wybrany wątek opinii
Nie wierzę, Kocborowo to chyba jedyny kierunek dla tych przebierańców,ile miasto Elbląg płaci tym kabareciarzą ????? A tak poważnie to żal mi tych biednych dzieci. Słupnik musi odejść.
Do moderacji
Odpowiedz
32
9
"Elbląg płaci tym kabareciarzą ?????" Natomiast Tobie powinno miasto kurs języka polskiego sponsorować. kabareciarzom się po naszemu pisze.
Do moderacji
Odpowiedz
10
3
skąd wiesz o czym pisze, skoro uważasz, że źle pisze
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
święte słowa, radna wymyśliła sobie szopke z nudów
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
nie pisze się "tym kabareciarzą" tylko kabareciarzom. Twój nauczyciel polskiego powinien się spalić ze wstydu, że dał Ci skończyć podstawówkę. ..
Do moderacji
Odpowiedz
2
0