62
07.11.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jaką śliczna ta blond Piłsudska. Cukietrczek normalnie. Bez urazy.
Uti (2019.11.07)

info

4  
  1
Trzeba przyznać ze w powietrzu czuć juz zmierzch pewnej epoki i zwiastun zmian, kiedy odejdą ci i ich służalcze odnogi ktokolwiek się pojawi będzie lepszy
(2019.11.07)

info

4  
  1
Naprawdę warto angażować się w takie uroczystości. Występ dzieci na najwyższym poziomie.
(2019.11.07)

info

3  
  3
Pani Kosecka, jak tam proces z "Newsweek" e sprawie Kołobrzegu? Wygrany? Czy tylko pani postraszyła, bo napisali prawdę?
(2019.11.07)

info

9  
  1
Tak, tak im wpier., że kilka lat później wjechali do Polski, jak do siebie.
(2019.11.07)
wrobleski i jego klika musi odejsc! juz nastal ten czas, czas powiedziec dosc tym niegospodarnym nieudacznikom. Pomagalem w referendum w 2013 roku, pomoge i teraz.
opus (2019.11.07)

info

9  
  2
święte słowa, radna wymyśliła sobie szopke z nudów
(2019.11.08)
Różnie gadają na temat Piłsudskiego jedni uważają go za bohatera inni zaś za zdrajcę. Dużo jest na ten temat w sieci.
(2019.11.08)

info

4  
  2
Marszałek w stopniu podpułkownika? ??. .. .. to jakieś jaja???albo baba w legionach porucznik?jeżeli już to markietanka. Co to za szopa?
(2019.11.08)
Malkontenctwo w komentarzach w pełnym rozkwicie.
aszkoda (2019.11.08)

info

2  
  4