A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jaką śliczna ta blond Piłsudska. Cukietrczek normalnie. Bez urazy.
Trzeba przyznać ze w powietrzu czuć juz zmierzch pewnej epoki i zwiastun zmian, kiedy odejdą ci i ich służalcze odnogi ktokolwiek się pojawi będzie lepszy
Naprawdę warto angażować się w takie uroczystości. Występ dzieci na najwyższym poziomie.
Pani Kosecka, jak tam proces z "Newsweek" e sprawie Kołobrzegu? Wygrany? Czy tylko pani postraszyła, bo napisali prawdę?
Tak, tak im wpier., że kilka lat później wjechali do Polski, jak do siebie.
wrobleski i jego klika musi odejsc! juz nastal ten czas, czas powiedziec dosc tym niegospodarnym nieudacznikom. Pomagalem w referendum w 2013 roku, pomoge i teraz.
święte słowa, radna wymyśliła sobie szopke z nudów
Różnie gadają na temat Piłsudskiego jedni uważają go za bohatera inni zaś za zdrajcę. Dużo jest na ten temat w sieci.
Marszałek w stopniu podpułkownika? ??. .. .. to jakieś jaja???albo baba w legionach porucznik?jeżeli już to markietanka. Co to za szopa?
Malkontenctwo w komentarzach w pełnym rozkwicie.