UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nie pisze się "tym kabareciarzą" tylko kabareciarzom. Twój nauczyciel polskiego powinien się spalić ze wstydu, że dał Ci skończyć podstawówkę. ..
nie pisze się "tym kabareciarzą" tylko kabareciarzom. Twój nauczyciel polskiego powinien się spalić ze wstydu, że dał Ci skończyć podstawówkę. ..