UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nie pisze się "tym kabareciarzą" tylko kabareciarzom. Twój nauczyciel polskiego powinien się spalić ze wstydu, że dał Ci skończyć podstawówkę. ..


Anuluj