UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
najgorsze jest to z w realnym zyciu w elblaskim ratuszu takze zasiadaja przebierancy. Czego dowodem jest basen w ruinie teren sprzedany pod hotel, amfiteatr w ruinie, zakaz wstepu na gore chrobrego oraz zakaz wstepu do bazantarni. zlikwidowana kolej nadzalewowa. zlikwidowane zaklady miesne elmet, zaklady mleczarskie i tramwaje zagrazajace zyciu pasazerow. to wszystko swiadczy o tym ze elblagiem zarzadza jakas klika amatorow bez kompetencji ktorzy dzialaja swiadomie lub z wlasnej glupoty na szkode tego miasta i jego mieszkancow. Piłsudski to po takich na konia wchodzil
turban